Kullanım Sözleşmesi


Tüm hesaplar minecrafteram.com güvencesindedir.

Minecraft Premium Elmas ve Zümrüt Hesap satın aldığınızda hesabın bilgileri yanlış veya serverlarda banlı ise değişimi sağlanır.

Minecraft Premium Altın Hesap satın aldığınızda serverlarda banlı ise değişim yapılmaz.

Minecraft Premium Altın Hesap satın aldığınızda hesabın bilgileri yanlış ise değişim yapılır.

Optifine Cape sitemizde bulunan Altın hesabın içinde teslim edilir.

Bir sorun yaşadığınızda Canlı Destek hizmetiyle bize ulaşabilir veya iletisim@minecrafteram.com e-posta adresine ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız Minecraft Premium hesapları yanlızca Minecraft.net adresinden indirdiğiniz uygulama ile kullanın, aksi taktir de hesap kilitlenmesi veya bu tarz sorunlardan minecrafteram.com sitesi sorumlu değildir.

Yanlızca Minecraft Premium hesaplarında değişim yapılır.

Minecraft Altın Hesap satın aldığınızda hiçbir bilgiyi değiştiremezsiniz.

Minecraft Elmas Hesap satın aldığınız Nick/Şifre/Skin değiştirebilirsiniz.

Minecraft Zümrüt Hesap satın aldığınızda Eposta/Nick/Skin/Şifre değiştirebilirsiniz.

Sitemizden satın alınan ürünlerin değişim yapılır fakat iadesi yoktur.

Minecraft Premium Hesap Satın Al

Minecrafteram.com ile Minecraft Premium satın alarak sizlerde orijinal Minecraft'ı oynayabilirsiniz! Hem de çok ucuza bunu yapabilirsiniz! Sizler için özel anlaşmalar ile toplu olarak satın aldığımız Minecraft Premium hesap stokumuz ile 7/24 hesap satın alabilir ve sınırsız bir şekilde dilediğiniz premium sunucularda oyununuzu oynayabilirsiniz. Minecraft Premium satın alma işlemi çok basittir. Sitemizin gelişmiş altyapısı ile sizlere çok kolay ve basit bir şekilde satın alma deneyimi sunuyoruz. Minecrafteram.com ile hemen Minecraft Premium Al ve arkadaşlarınla en iyi Minecraft sunucularında oynamaya başla! Ucuz Minecraft'ın en doğru adresine hoş geldiniz. Minecraft Pre almak için en doğru ve en ucuz Minecraft adresinddesiniz! Minecraft Premium sayesinde kalitesiz sunuculardan kurtulun ve çok düşük maliyetlere en iyi yerlerde oynayın. Minecrafteram olarak sizlere en uygun fiyatlara Minecraft satın alma imkanı sunuyoruz. Minecraft Premium hesap ile orijinal Minecraft Launcher'ında oynayabilirsiniz, böylece zararlı yazılımlara hiç bulaşmadan güvenli bir şekilde Minecraft oynayabilirsiniz.